Beydağı Motors Taksim Kiralık Araç firmamız, Taksim ve çevresinde siz değerli müşterilerimize araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Beydağı Motors araç kiralama firması olarak, uzun yıllar sağlamış olduğumuz hizmetler ve sonucunda edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte araç kiralama hizmetlerimizin kalitesini artırabilmek için üstün bir şekilde çaba göstermekteyiz.
Araç kiralama işleminizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için gayret göstermekteyiz. Seyahat güvenliğinizi sağlamak amaçlı araç üzerindeki tüm bakım ve hazırlıkları tamamlayarak araba teslimi yapmaktayız. Beydağı Motors araç kiralama firmamız müşterilerine güvenli sürüş deneyimi ile yolculuğunuzun keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır.
Beydağı Motors firmamız İstanbul ’da 10 bölge ve çevrelerinde hizmet sunmaktadır. Hizmet bölgelerimizi sırasıyla Bakırköy, Etiler, Beyoğlu, Beyazıt, Eminönü, Ataköy, Sarıyer, Taksim, Bahçelievler, Beşiktaş şeklinde sıralayabilmekteyiz.  
Beydağı Motors firmamız ayrıca şirketlere filo kiralama hizmeti de sağlamaktadır. İstanbul ’un ve Bakırköy ’ün en çok müşteri portföyüne sahip olan Bakırköy Filo Kiralama firmamız Beydağı Motors uzun yıllar boyunca araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir.
Müşterilerimize çok iyi bir şekilde hizmet sağlayabilmek için hizmet sunma sözleşmelerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte devamlı olarak hizmetlerimizin kalitesini yükseltebilmek için üstün gayret göstermekteyiz.
Araç kiralama işleminizi Beydağı Motors firmamızın web sitesi aracılığı ile sadece bir kaç tıklama yaparak kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bütçenizi rahatlatmak için taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte koşulsuz iptal ve iade güvencesi ile yolculuk planınızı yapabilirsiniz.
Araç kiralama işleminin başlangıcında, araç kullanıcılarının sürücü belgeleri ve de kullanılabilir durumda olan kredi kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. 
Beydağı Motors; araç filosunu, en çok sevilen, en tercih edilen, en merak edilen ve en ilgi duyulan araçlardan seçerek oluşturmaktadır. Sıfır kilometreye yakın araçlardan oluşan çok markalı filomuzda, tüm araçlarımızın bakımına titizlikle önem göstermekteyiz.
Yüksek hizmet standartlarını her yerde sunmak için kiralama hizmetlerimizi müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirmekteyiz. Böylelikle hizmet sağlamış olduğumuz sektörümüzde fark oluşturarak öne çıkma prensibine sahip olmaktayız.
Taksim ve çevresinde de hizmet vermekte olan Beydağı Motors firmamızdan kiralayacağınız kaliteli ve tüm bakımları yapılmış araçlar ile konforu yaşamakla kalmayıp ayrıca özgürlüğün de tadını çıkartın.