Sarıyer Kiralık Araç firması olan Beydağı Motors araç kiralama sektöründe uzun zamandır müşteri memnuniyetine dayalı hizmet ve uygun fiyata kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

Yurt içerisinde her daim müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Beydağı Motors, sahip olduğu ekonomik, klasik, lüks ve spor araç kategorilerindeki bir çok marka ve model araçlarla araç kiralamadaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeyi ve kaliteyi uygun fiyata sizlere sunmayı hedef belirleyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır.

Beydağı Motors'un online web sitesi üzerinden araba kiralamak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon seçeneği sunmasıyla birlikte anında araç kiralamak mümkündür.

Sarıyer Araç Kiralama'nın hizmet kalitesi uluslararası standartlarda olması ile beraber, bu standartların dışında uygulama ile karşılaşmak kesinlikle söz konusu değildir.

Beydağı Motors kurumsal olarak faaliyet gösteren bir araç kiralama firmasıdır. Kurumsal güvencesi ve kalitesinin kanıtı da daha önceden çalışmış ve hala güvenilir hizmet sunduğu firmalarla işlerinin aynı güvenilirlikte devam ediyor olmasıdır.

Sarıyer Araç Kiralama'nın temel ilkesi müşterilerine, en son model araçları, en hızlı ve profesyonel şekilde müşterilerine sunabilmek ve müşterilerinin 7/24 konforlu ve güvenli seyahat etmesini sağlamaktır.

Araç kiralayabilmek için yapmanız gereken tek şey zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir aracı belirlemektir. Aracı belirledikten sonra ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors kiralama ofisine gelip kiralama sözleşmesini imzalayıp aracı teslim alabilmeniz mümkündür. 

Araç kiralama hizmetlerinde araçlar bir önceki müşteriden teslim alındığı durumda anında yetkili servise gönderilmekte, gerekli incelemeleri ve bakımları yapılmaktadır. Bu sayede güvenli sürüş keyfini ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. 

Hizmet kalitesinin artırılması adına her geçen gün kendini geliştirmekte olan Beydağı Motors ekibi ile güler yüzlü bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Vermiş olduğu hizmetlerinin kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti ile araba kiralama sektöründe adını duyurmuş köklü bir firmadır. Bu sayede kaliteli hizmet prensibini benimsemiş personelleri sayesinde çalışmaya özen göstermektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile de müşterilerinin memnun olmasındaki en büyük etkendir. Detaylı bilgi ve araç kiralama hizmeti almak için Sarıyer Kiralık Araç ile irtibata geçiniz.