Filo Kiralama, bir arabayı satın alma maliyetine katlanmadan, gönül rahatlığı ile kullanabilmenin en iyi, en kaliteli ve en güvenli yoludur.

Filo kiralama, şirketlerin binek araçlarını satın almak yerine, uygun şartlarda, koşullarda ve uzun süreli kiralayabilme imkanı sunan bir hizmet paketidir.

Filo kiralama hizmeti ile neler yapabilirsiniz?

    Şirket sermayesi bağlanmadan
    Satın alma finansmanı ile uğraşmadan
    Araçların ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik yönden verimli bir seçeneği değerlendirebilirsiniz.
    Bunların dışında, plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyonel işlerin yönetiminde kiralama hizmetine dahil hizmetlerdendir.

Tek bir araca da ihtiyacınız varsa, filo kiralama hizmetinden faydalanabilir, satın alma işlemi ile kıyaslanmayacak ölçüde ekonomik bir maliyetle aracınıza kavuşabilirsiniz. Hizmet döngüsü sırasında elde edeceğiniz yarar bununla sınırlı kalmayacak, aracınızı kullandığınız süre boyunca çok sayıda ayrıcalığı yaşayacaksınız.

Geniş bir yelpazede sunmuş olduğumuz filo kiralama hizmetimizle müşterilerimizin hayat standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatlarında başarılara ulaşmaları için yardımcı olmak öncelikli hedefimizdir. İstanbul’un ve Bakırköy’ün en çok müşteri portföyüne sahip olan Bakırköy Filo Kiralama firmamız Beydağı Motors uzun yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir.

Beydağı Motors; operasyonel kiralama süreçlerine hakim, araç kiralama sektöründe tecrübeli olan kadromuz ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Yüksek hizmet standartlarını her yerde sağlayabilmek için kiralama hizmetlerimizi müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörümüzde fark yaratarak öne çıkma prensibine sahibiz. Bu sebeple müşterilerimiz Beydağı Motors’u tercih etmekte ve karşılıklı bir şekilde mutluluk içindedir. Müşterilerimiz istedikleri araçları istedikleri süre boyunca kiralayabilmektedir. Müşterilerimize de ödeme kolaylığı sağlamakta ve bu özelliğimizle bir çok kurumsal müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktayız.

Beydağı Motors olarak yaptığımız işlerde güvenilir bir çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız.

Beydağı Motors Filo Kiralama olarak; bireylere ve kurumlara kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylığı sağlayıp hayat kalitesini artıracak çözümleri sunmak misyonumuzdur.

Tedarikçileri ve çalışanlarıyla müşterilerimize yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmak ve filo kiralama sektörüne yön veren firma olmak vizyonumuzdur.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri beklentilerine uygun seviyede tutmak kalite politikamızdır.

Aynı zamanda profesyonel ve güler yüzlü personellerimizle başarılarımızı artırmak önceliklerimizden biridir. Tanınma, uygun gelişim, ödüllendirme ve takdir olanaklarının sunulduğu, bağlılığı ve etkinliği yüksek başarılı çalışanlarla farkımızı duyurmak da hedeflerimizin arasındadır.

Sürekli iyileştirme ve kendini geliştirme felsefesini benimsemiş, ilk seferde doğru hizmeti veren, tedarikçilerimizin hizmet kalitelerini artırmak, tedarikçilerimiz ile uzun sürecek iş birliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak, yasalara ve mevzuatlara uygun kalite standardizasyonu sağlamak ve kalite yönetim sistemimizi her daim geliştirmek için gerekli çalışmaları yapmaktayız.