Etiler Kiralık Araç olarak hizmet veren Beydağı Motors; uzun zamandan bugüne kadar araba kiralama sürecinizin başından sonuna dek eksiksiz ve sorunsuz işlemesi adına üstün çalışmalar yapmaktadır. Her yıl müşteri portföyü hızlıca artan ve bu üstün başarıyı; Beydağı Motors'u gönül rahatlığıyla tavsiye eden mutlu müşterileri sayesinde yakaladığını her zaman gururla hatırlamakta ve sektöründeki çalışmalarına bu sorumlulukla devam etmektedir. Etiler merkezli çağrı merkezinde 7/24 tüm gücü ile sizlere sorunsuz araç kiralama hizmeti verebilmek adına çalışmaktadır.

Kusursuz ve profesyonel bir araba kiralama deneyimini yaşayabilmeniz Beydağı Motors için oldukça önemlidir. Beydağı Motors; her araç kiralama hizmetinin ardından araçların yetkili servisi ile irtibata geçerek araçların bakımlarının ve kontrollerinin yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede sizlerde bakımlı araçlarla güvenli, konforlu ve temiz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Arabalar sizlere teslim edilmeden önce yıkanmakta, genel iç dış temizliği yapılmakta ve temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Online web sitesi üzerinden ve çağrı merkezinden en faydalı şekilde yararlanabilmeniz için her geçen gün gelişen teknolojiyi takip etmekte ve kendisini her zaman yenilemektedir. İstanbul'un her semtinde hizmet vermekte ve geniş araç filosu ile zevkinize uygun araçları sizlere sunmaya devam etmektedir. 

Bir çok kişi araç kiralama hizmeti almak gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Beydağı Motors; tüm ihtiyaçlarınızı sizlere en verimli şekilde hizmet vererek ve sizleri memnun ederek karşılamaktadır. Etiler Araç Kiralama hizmetini 7 gün 24 saat alabilmeniz mümkündür. Müşterilerinin araba rezervasyonu sırasında en doğru şekilde bilgilendirilmesinin memnuniyet bakımından en önemli ayrıntılardan biri olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle rezervasyon sırasında her türlü bilgiyi net bir şekilde paylaşmaktadır. 

Beydağı Motors; geniş araç filosunda ekonomik, klasik, spor ve lüks kategorilerinde bir çok araç seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda otomatik ve manuel vites seçenekleri sayesinde müşterilerinin farklı araç seçeneklerini değerlendirmesini sağlamaktadır. Müşterilerine güvenli, konforlu ve sorunsuz hizmetler sunmayı kendine hedef belirlemiş ve müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Araç kiralamak isteyen müşteriler kiralama sözleşmesini imzalayıp aracı teslim aldıktan sonra araca belirledikleri süre içerisinde sahip olabilmektedir. 

Etiler Oto Kiralama hizmeti almak istediğinizde Beydağı Motors tarafından yerine getirilen belli başlı prosedürlere uygun olarak kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve araç kiralamak için iletişim bilgilerinden Beydağı Motors ile irtibata geçiniz.