Beydağı Motors; Bakırköy Ekonomik Kiralık Araç firması olarak uzun yıllardır Bakırköy ve çevresine kiralık araç hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için hizmet sunma sözleşmelerimiz vardır ve bu sebeple sürekli olarak hizmetlerimizin kalitesini artırabilmek için üstün çaba göstermekteyiz.

Müşterilerimizle telefonda veya yüz yüze görüşmekten her daim memnuniyet duymaktayız. Her zaman çok sıcak ve iyi bir şekilde karşılanacağınızdan emin olabilirsiniz. Her geçen gün gelişen teknoloji günümüzde araba dünyasında konfor, güven ve şıklıkla birlikte kullandığımız araçları bir moda haline getirmiştir.

Artan teknolojinin göstermiş olduğu ayrıcalıklı ve prestijli otomobiller her geçen gün artmaktadır. Biz de Beydağı Motors olarak zengin ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşmayı başardık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken kalabalık prosedürlerden uzak ve ek kasko sigortası olmadan araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak müşterilerimize prestijli ve ayrıcalıklı bir hizmet vermeyi hedef belirliyoruz. Hizmet sunmanın büyük bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız Bakırköy kiralık araç, Bakırköy ekonomik araç kiralama, Bakırköy lüks araç kiralama ve diğer tüm hizmetlerimizin de mükemmel olması gerektiğinin farkındayız.

İhtiyaçlarınıza değer katabilmek için, her markada ve her modelde araçlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Her sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de önce müşteri memnuniyeti diyerek kurulan firmamız genç, bakımlı araç filosu ve güler yüzlü personelleri ile siz değerli müşterilerimizin problemsiz, rahat, ekonomik ve güvenli hizmet alabilmesi için üstün çaba sarf etmektedir.

Araç kiralamada eksikliği hissedilen; güvenli araç, ekonomik fiyat ve hizmet kalitesi üçgenini Beydağı Motors’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bakırköy ekonomik araç kiralama kategorimizde yer alan araçlarımız aşağıdaki gibidir:

  • Fiat Linea
  • Fiat Punto
  • Hyundai Accent Era
  • Hyundai Getz
  • Opel Corsa
  • Renault  Clio

Rezervasyon Yapmak istiyorum