Beydağı Motors; Ataköy Kiralık Araç firması olarak kiralama sektöründe aranılan ve sıklıkla tercih edilen bir marka olması sayesinde adımlarını emin bir şekilde atmaktadır. Hizmet bölgeleri kadar geniş araç filosuyla da siz değerli müşterilerine eşsiz araba kiralama hizmetini sunmaya devam etmektedir. Ataköy Kiralık Araç müşterilerine sunduğu kiralama hizmetlerine uzun yıllardır  devam etmektedir.

Beydağı Motors bünyesinde bulunan tüm arabaların muayeneleri ve bakımları yetkili servis güvencesiyle düzenli bir şekilde yapılmakta ve araçlarında en üst seviyedeki güvenlik donanımları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı her daim hedef olarak belirlemiştir.Bu hedeflerle birlikte güvenlik donanımları arabanın modeli ve markasına göre değişiklik gösteriyor olsa da sürücü ve yolculara hava yastığı yada ABS gibi bir çok önemli güvenlik donanımlarıyla bünyesindeki araçları ile standart olarak sizlere sunmaktadır.

Sizlerde araba kiralamak istediğinizde arabayı web sitesi üzerinden online olarak seçtikten sonra rezervasyon yaptırıp Beydağı Motors'tan teslim alabilirsiniz.Bu online hizmet sayesinde araç kiralama hizmeti daha kolay ve daha hızlı hale gelmiştir. Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors kiralama ofisine gelmeniz yeterlidir. Ardından hazırlanan kiralama sözleşmesi imzalayarak işleminiz kolay bir şekilde tamamlanacaktır. Kiralanan araç birden fazla kişi tarafından kullanılacak ise diğer kişi veya kişilerin de ehliyet ve kimliği ile bildirim yapması  gerekmektedir. Beydağı Motors'ta her marka ve modeldeki araçların bulunması da müşteri portföyünün artmasındaki en etkili etkenlerden biridir. Böylece Beydağı Motors; müşterilerinin araç kiralama hizmeti alacakları zaman akıllarına ilk gelen firma olma özelliğini arttırmıştır.

Ataköy Araç Kiralama sayesinde çoğu kişi günübirlik veya şehir dışı seyahatlerini hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her zevke ve ihtiyaca göre geniş araç filosundaki araçları kiralayabilmek için Beydağı Motors'un web sitesinden iletişim bilgilerine ulaşabilir veya online başvuru formundan hızlı bir şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ekonomik, spor, lüks ve klasik araç kategorilerindeki her model araçlar sizlere yolculuğunuzda eşlik etmeyi beklemektedir.

Ataköy rent a car firması sizlerin memnuniyeti için talep ve isteklerinize fazlasıyla önem vermektedir. Araç kullanırken yaşayacağınız eşsiz deneyim için Beydağı Motors ile irtibata geçiniz.